váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

AXIOM - bezdrátový zabezpečovací systém ke kamerám HIKVISION

Rozšířitelný startovací set AXIOM pro bezdrátové zabezpečení s videoverifikací:

Jen kamerový systém HIKVISION, nebo přidat snadno instalovatelný bezdrátový zabezpečovací systém pro podporu střežení? AXIOM od Hikvisionu je ideální podpora Vámi připravovaného, nebo i již zhotoveného kamerového dohledu od Hikvisionu. Přes Internet posílá obraz, přes SIM prozvání a zasílá SMS. I v minimální konfiguraci pohlídá byt, či kancelář, nebo malou prodejnu. V jediné Hik-Connect aplikaci máte nejen živý obraz, poplachovou sekvenci, prohlížení záznamu, ale i kontrolu a dálkové ovládání střežení. Jednoduše a příkladně rychle. 
Ovládání čipy přímo na centrální jednotce, na voděodolné externí čtečce, či externí klávesnicí se čtečkou - nebo i dálkovým ovladačem. Svou funkčností podpoří plné, nebo jen částečné střežení pro spánek v domácnostech. Ve větších sestavách umí až 4 subčásti se samostatným zapínáním. Stále se rozšiřující výběr detektorů splní i náročné požadavky pro bezdrátové vnitřní i bezdrátové venkovní střežení majetku a osob.
     
AXIOM kit
Kategorie:   Bezdrátově pro snadnou instalaci  > AXIOM - bezdrátový zabezpečovací systém ke kamerám HIKVISION
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena vč. DPH  
0401
Set obsahuje:
1x Ústředna DS-PWA32-HSR - 32 bezdrátových vstupů
1x bezdrátový PIR detektor
1x bezdrátový magnetický kontakt
5x RFID čip pro ...
7 574,- Kč 9 165,- Kč  

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů