váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Bezdrátový alarm AJAX

 Systém AJAX je velice účinným zabezpečením domácnosti, nebo provozoven s nižším pojistným krytím. Moderní funkčnost a profesionální spolehlivost má ocenění na světových akcích. Certifikace dle evropských norem je výbornou referencí pro instalaci perspektivního bezproblémového řešení. Řídící jednotka slouží jako bezdrátové pojítko s jednotlivými senzory, ovladači, klávesnicemi. Sesbíraná data pak analyzuje, vyhodnocuje a v případě vzniku poplachové situace okamžitě informuje uživatele. Nejen vyzvánění, ale i upřesňující informace pomohou vyhodnotit situaci pro přivolání policie. Pro eliminaci planých výjezdů poslouží logické vazby od detektorů a možnost instalovat náhledové IP kamery. 

Vynikající design a výběr v bílém, či černém provedení nadchne i náročné milovníky HighTech výrobků.

AJAX obr systému.png

KOMPLETNĚ BEZDRÁTOVĚ

AJAX poskytuje neprolomitelné zabezpečení bez kabelů pro snadnou instalaci do hotových interiérů.

VÝDRŽ BATERIE AŽ 7 LET

Díky unikátní technologii Jeweller s minimální energetickou náročností a kvalitní lithiovým bateriím se nemusíte obávat časté výměny baterií. U vysoce frekventovaných detektorů několik let, u detektorů, kde se příliš nechodí/neotvírá pak až 7 let...

DVOJITÉ ZABEZPEČENÍ KOMUNIKACE

V případě výpadku, či narušení internetového připojení alarm dále komunikuje přes SIM kartu. Levná komunikace přes Internet sníží nároky na data v SIM - tam jsou jen jako záloha. GSM komunikace spolehlivě prozvoní nastavené uživatele, v aplikaci a v SMS zprávách máte důvod poplachu... 

ZÁLOŽNÍ ZDROJ

Díky integrované baterii je systém funkční i v případě výpadku elektrického proudu.

IP KAMERA

Snadné připojení IP kamer přes streamování videa v RTSP protokolu (podporuje většina výrobců) posouvá systém AJAX k vyšším možnostem střežení majetku a osob.

APLIKACE

Snadné dálkové ovládání, kontrola používání, řešení i složitých požadavků na obsluhu zajistí pouhé mačkání ikon. Tento systém si zvolí většina uživatelů pro vlastní dohled, v budoucnu je možné též komerční napojení na pult centralizované střežení BEDO - Bezpečný Domov. Tímto se systém posouvá na úroveň profesionálního systému s plnou funkčností střežení.

CENA A OBJEDNÁNÍ:

S funkčností je systém AJAX na špičce obdobných řešení. Jak je to s cenou?

Vynikající cenová politika umožní rozběh jak minimálních řešení pro běžný byt, či domek. K systému můžete připojovat další prvky pro indikaci pohybu, rozbití skla, páčení, požáru, zaplavení..., dále vnitřní i venkovní zálohovanou sirénu.... ale také bezdrátové výstupy pro ovládání zálivky apod. ... cena bude vždy o cca 20 až 30% nižší, než ostatní systémy s ještě vyšší funkčností a vyšší homologací.

Kontaktujte nás na aunika@aunika.cz a poptejte. Zevrubně popište Vaší domácnost (byt/dům, počet chráněných místností, počet vstupů, dostupnost prosklení). Dále uvažovaný způsob ovládání (jen ovladače/počet, kódové klávesnice, jejich kombinace...). Pošleme kalkulaci s presentací všech možných prvků, abyste mohli zvážit další možnosti. Na upřesněný požadavek upravíme novou nabídku, pošleme smluvní podmínky. Pak stačí objednat a v domluveném termínu přijede zkušený instalační technik... Snadné objednání, snadná bezdrátová instalace, zajištěný servis a uživatelská pomoc na firemních telefonních číslech. To je naše mnoholetá praxe s více jak tisícem zhotovených instalací různých zabezpečovacích a kamerových systémů.

 Příklady malých setů pro samoinstalaci:

Zabezpečení bytu sytém AJAX:  

 1x Hub - Řídící komunikační jednotka zabezpečovacího systému Ajaxsk 1080x720 1 w
 1x Detektor pro ochranu dveří Ajax DoorProtect
 1x Detektor pohybu Ajax MotionProtect
 2x Bezpečnostní klíčenka Ajax SpaceControl
 Chytrá aplikace pro správu systému na iOS & Android nyní zdarma ! 

Tuto sestavu berte jako příklad s volnou konfigurovatelností. Možnost přidávání prvků i později. Účinné řešení zabezpečení Vašeho bytu i s malým rozpočtem bez omezování v moderních funkcích!  

Takto vč. programu a zaškolení pro samoinstalaci a DPH: 12490 Kč
Zabezpečení domku sytém AJAX: 

 1x Hub - Řídící komunikační jednotka zabezpečovacího systému Ajaxsed domek.png
 1x Detektor pro ochranu dveří Ajax DoorProtect
 2x Detektor pohybu Ajax MotionProtect                                     1x vnitřní bezdrátová sirénka

 1x Ovládací dotyková klávesnice
 Chytrá aplikace pro správu systému na iOS & Android nyní zdarma ! 

Tuto sestavu berte jako příklad s volnou konfigurovatelností. Možnost přidávání prvků i později. Účinné řešení zabezpečení Vašeho domku i s malým rozpočtem bez omezování v moderních funkcích!  

Takto vč. programu a zaškolení pro samoinstalaci a DPH: 17 990 Kč

 Ceny dalších bezdrátových prvků pro rozšíření vč. DPH 21%:

Klíčenka: 749,- Kč

Klávesnice: 2249,- Kč

PIR detektor PET imunity: 1449,- Kč

PIR detektor PET kombinovaný s audiodetektorem rozbití skla: 1999,- Kč 

PIR detektor PET kombinovaný s mikrovlnou (do průvanu): 1999,- Kč 

Audiodetektor rozbití skla: 1449,- Kč

Detektor otevření dveří/okna: 889,- Kč (rozšíření masivním spínačem na garážová vrata + 550,- Kč)

Detektor zaplavení: 1199,- Kč

Detektor kouře s dvojitou kontrolou: 1699,- Kč

Vnitřní siréna: 1449,- Kč

Venkovní siréna: 2799,- Kč