váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Byty a domky

Pro několik místností je vedle solidní funkčnosti důležitý i požadavek na rozumnou cenu. Většinou je požadováno co nejjednodušší řešení s několika pohybovými detektory. Ano, je to lepší, než nic a později je možné malý systém snadno rozšířit.

Doporučované minimum jsou 2 pohybové detektory + mag. spínač na vstupu. Případně pak několik dalších prvků na kritických místech, jako zadní okno, zadní dveře, zahradní domek apod..

Samozřejmě, že stačí přidat několik magnetických spínačů otevření dveří a větraček. Případně audiodetektor rozbití skla (obsáhne celou místnost s více okny), náklonové a další detektory. Pak máme již logicky správné řešení indikace napadení ještě před vstupem do domu. To se hodí při zapnutí nočního střežení ve spánku, ale i dřívější vyhlášení poplachu ještě před vstupem pachatele dovnitř. Siréna většinou odradí od dalšího postupu...

... ale držme se tedy menších systémů, které jsou v jednoduchých sestavách citelně levnější, než obdobná konfigurace prvků komplexních systémů.    

 Pro nejlevnější profi drátovou/bezdrátovou, či kombinovanou instalaci nabídneme ekonomický systém SATEL PERFECTA  pro individuální střežení s aplikací v mobilu (služba Cloud SATEL je bezplatná). Má  klasickou LCD klávesnici v dátovém/bezdrátovém provedení a Satel Perfecta....pngmodulární ústřednu pro až 32 zón - detektorů/ až 2 byty... Umožní výběr toho nejnutnějšího a tím si udržet cenu. Vedle drátových prvků je zde možnost levných bezdrátových čidel s homologací pro byty a objekty s nižšími riziky napadení, ale v profi kvalitě. Bezdrátové detektory řady MICRA mají menší výběr prvků, ale postačí pro nejběžnější požadavky při profi kvalitě. Bonusem je pak bezplatný Cloud dálkový dohled přes mobilní aplikaci Android i Apple, vč. možnosti dálkového dohledu technika. Zajímavá je i audioverifikace přes přidaný mikrofonek u ústředny...  Dálkový ovladač v provedení s piktogramy tvoří nejjednodušší možné ovládání jak celku, tak i části na spaní...                                         

 

Pro specifickou menší instalaci (drátovou/bezdrátovou)  s HD videoverifikací nabídneme variantu systému  PARADOX Spectra/Magellan.  Má klávesnice v různém provedení, vč. možnosti velice luxusní dotykové obrazovky s LCD 5, či 7". Modulární kapacita pro až 32 zón - detektorů/ až 2 byty/subčásti s částečným zapínáním střežení... Atraktivní je u malých systémů v naznačené konfiguraci, kdy spojení s Cloud dálkovým dohledm zajišťuje kombinovaný detektor s 1,3 Mpx IP kamerkou ve vnitřním, nebo venkovním provedení. Spojení Cloud internetem po LAN, nebo WiFi do placeného přístupu k ústředně v rozumné ceně. K tomuto účtu se může připojovat více uživatelů přes aplikaci Android i APPLE vč. poplachových videosekvencí v HD rozlišení.

SWAN a HD detektory.png

Navíc může být instalován IP komunikátor nebo GPRS komunikátor i pro technickou dálkovou správu. U větších sestav je cena již na úrovni vyššího komplexnějšího systému JA-100... ...cenovou výhodu získá jen při použití více venkovních bezdrátových detektorů.

   

 

 

Speciální videoalarm - bezdrátové střežení + kamerový systém HIKVISION 

AXIOM jako bezdrátový zabezpečovací systém vyniká ovladači a bezdrátovou klávesnicí se čtečkou čipů s výraznými tradičními symboly funkcí. V minimalistických sestavách je k dispozici typ centrály s integrovanou čtečkou čipů.  Navíc má  hlasové potvrzení oAXIOM.pngvládání, či události v češtině. Na společné klávesnici vidíte stav částí. Je tedy výrazně vhodnější pro ovládání bez soustředění na tuto činnost.  I bez manuálu z většiny víte, co tlačítka znamenají.  Životnost lithiových baterií cca 2 roky. Pro videodohled má AXIOM vedle dohledu z lokálního kamerového systému i 2 kanály pro privátní cloud. S okamžitým odesíláním poplachového videoklipu u spárovaného detektoru s IP kamerou. S poplachem je ihned k dispozicii 7 sec. video událost. Vše v  jedné aplikaci... Více v prospektu ZDE.

 

HIKVISION DS-7108NI-K1/W/M

Podpora zabezpečovacího systému se snadnou instalací. Až 8 kanálový Wi-Fi síťový rekordér s dálkovým dohledem přes aplikaci v mobilu, tabletu, či PC. Zabezpečené bezdrátové spojení s Wi-Fi kamerami Hikvision. Rekordér pracuje na vlastní Wi-Fi zabezpečené síti (router pro Internet, AP jen pro kamery). Dvojitá externí anténa nabízí výkonnější a stabilnější signál.

NVR s WiFi.png

Optimum 4, max. počet 8 IP kamer 2, nebo 4 Mpx. Video výstup: HDMI / VGA FullHD, dohled z PC, nebo z aplikace Android i APPLE.

WiFi kamery: Různé provedení od 2 do 4 Mpx. Specifikujte použití, zhotovíme nabídku na plnou instalaci, či jen přednastavené sady.WiFi kamery[1].png

 Jak popisovaný zabezpečovací systém AIOM, tak kamerový systém Hikvision lze instalovat samostatně.

 

Poklepem na odkaz, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace.