váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Byty a domky

Pro několik místností je vedle solidní funkčnosti důležitý i požadavek na rozumnou cenu. Většinou je požadováno co nejjednodušší řešení s několika pohybovými detektory. Ano, je to lepší, než nic a později je možné malý systém snadno rozšířit.

Doporučované minimum jsou 2 pohybové detektory + mag. spínač na vstupu. Případně pak několik dalších prvků na kritických místech, jako zadní okno, zadní dveře, zahradní domek apod..

Samozřejmě, že stačí přidat několik magnetických spínačů otevření dveří a větraček. Případně audiodetektor rozbití skla (obsáhne celou místnost s více okny), náklonové a další detektory. Pak máme již logicky správné řešení indikace napadení ještě před vstupem do domu. To se hodí při zapnutí nočního střežení ve spánku, ale i dřívější vyhlášení poplachu ještě před vstupem pachatele dovnitř. Siréna většinou odradí od dalšího postupu...

... ale držme se tedy menších systémů, které jsou v jednoduchých sestavách citelně levnější, než obdobná konfigurace prvků komplexních systémů.    

 Pro nejlevnější profi drátovou/bezdrátovou, či kombinovanou instalaci nabídneme ekonomický systém SATEL PERFECTA  pro individuální střežení s aplikací v mobilu (služba Cloud SATEL je bezplatná). Má  klasickou LCD klávesnici v dátovém/bezdrátovém provedení a Satel Perfecta....pngmodulární ústřednu pro až 32 zón - detektorů/ až 2 byty... Umožní výběr toho nejnutnějšího a tím si udržet cenu. Vedle drátových prvků je zde možnost levných bezdrátových čidel s homologací pro byty a objekty s nižšími riziky napadení, ale v profi kvalitě. Bezdrátové detektory řady MICRA mají menší výběr prvků, ale postačí pro nejběžnější požadavky při profi kvalitě. Bonusem je pak bezplatný Cloud dálkový dohled přes mobilní aplikaci Android i Apple, vč. možnosti dálkového dohledu technika. Zajímavá je i audioverifikace přes přidaný mikrofonek u ústředny...  Dálkový ovladač v provedení s piktogramy tvoří nejjednodušší možné ovládání jak celku, tak i části na spaní...                                         

 

Pro specifickou menší instalaci (drátovou/bezdrátovou)  s HD videoverifikací nabídneme variantu systému  PARADOX Spectra/Magellan.  Má klávesnice v různém provedení, vč. možnosti velice luxusní dotykové obrazovky s LCD 5, či 7". Modulární kapacita pro až 32 zón - detektorů/ až 2 byty/subčásti s částečným zapínáním střežení... Atraktivní je u malých systémů v naznačené konfiguraci, kdy spojení s Cloud dálkovým dohledm zajišťuje kombinovaný detektor s 1,3 Mpx IP kamerkou ve vnitřním, nebo venkovním provedení. Spojení Cloud internetem po LAN, nebo WiFi do placeného přístupu k ústředně v rozumné ceně. K tomuto účtu se může připojovat více uživatelů přes aplikaci Android i APPLE vč. poplachových videosekvencí v HD rozlišení.

SWAN a HD detektory.png

Navíc může být instalován IP komunikátor nebo GPRS komunikátor i pro technickou dálkovou správu. U větších sestav je cena již na úrovni vyššího komplexnějšího systému JA-100... ...cenovou výhodu získá jen při použití více venkovních bezdrátových detektorů.

   

 

 

AX PRO je moderní, spolehlivé zařízení, které je alternativou k takovým systémům, jako je Jablotron, Paradox apod.. Především pro volnější provoz a instalaci. Již startovací sada a jedna IP kamerka, nebo videodetektor tvoří dostupný zabezpečovací systém s video potvrzením poplachu. Dálkový dohled v jediné aplikaci s upřesněním alarmu a videosekvencí umožní účinné střežení majetkuStačí jen připojení k Internetu přes WiFi, či SIM a zařízení se samo spojí se serverem výrobce. Ten zajistí propojení s Vámi... Možnosti rozšiřování a stálé inovace v jedné platformě tvoří perspektivu investice.  

Profi provedení je homologováno a tak obstojí u pojišťovenAX PRO obr sada 2G[1].png

 

Zabezpečovací systém začíná jako startovací set se snadným ovládáním bezdrátovými klíčenkami, nebo aplikací. 2 typy setu - levnější s 2G komunikátorem, vyšší má 4G komunikaci pro rychlejší přenos videoverifikace.

 

AX PRO přehled obr.pngSet rozšiřujeme o kompletní sortiment detektorů, sirén, ale i čtečku pro ovládání čipy, klávesnice pro ovládání kódy. Vše Kamery pro videoverifikaci bezdrát.pngbezdrátově, se snadnou instalací. Výdrž baterií až 5 let, provedení a kvalita na nejvyšší úrovni

 

 

 S poplachem je možné mít k dispozici i video událost pro eliminaci planých výjezdů...  Buď jako fotodetektor zasílající náhledový snímek, nebo jako megapixelovou WiFi kamerku... WiFi kamerka umožní posílat s poplachem videosekvenci.   Může mít paměťovou kartu pro uchování alarmových videosekvencí. Ty je možné stáhnout a uložit.

 

 

Poklepem na odkaz, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace.