váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Byty a domky

Pro několik místností je vedle solidní funkčnosti důležitý i požadavek na rozumnou cenu. Většinou je požadováno co nejjednodušší řešení s několika pohybovými detektory. Ano, je to lepší, než nic a později je možné malý systém snadno rozšířit.

Doporučované minimum jsou 2 pohybové detektory + mag. spínač na vstupu. Případně pak několik dalších prvků na kritických místech, jako zadní okno, zadní dveře, zahradní domek apod..

Samozřejmě, že stačí přidat několik magnetických spínačů otevření dveří a větraček. Případně audiodetektor rozbití skla (obsáhne celou místnost s více okny), náklonové a další detektory. Pak máme již logicky správné řešení indikace napadení ještě před vstupem do domu. To se hodí při zapnutí nočního střežení ve spánku, ale i dřívější vyhlášení poplachu ještě před vstupem pachatele dovnitř. Siréna většinou odradí od dalšího postupu...

... ale držme se tedy menších systémů, které jsou v jednoduchých sestavách citelně levnější, než obdobná konfigurace prvků komplexních systémů.    

 Pro nejlevnější profi drátovou/bezdrátovou, či kombinovanou instalaci nabídneme ekonomický systém SATEL PERFECTA  pro individuální střežení s aplikací v mobilu (služba Cloud SATEL je bezplatná). Má  klasickou LCD klávesnici v v dátovém/bezdrátovém provedení a Satel Perfecta....pngmodulární ústřednu pro až 32 zón - detektorů/ až 2 byty... Umožní výběr toho nejnutnějšího a tím si udržet cenu. Vedle drátových prvků je zde možnost levných bezdrátových čidel s homologací pro byty a objekty s nižšími riziky napadení, ale v profi kvalitě. Bezdrátové detektory řady MICRA mají menší výběr prvků, ale postačí pro nejběžnější požadavky při profi kvalitě. Bonusem je pak bezplatný Cloud dálkový dohled přes mobilní aplikaci, vč. možnosti dálkového dohledu technika. Zajímavá je i audioverifikace přes přidaný mikrofonek u ústředny...                                           

sed domek.png

 

 Pro moderní bezdrátové zabezpečení domácností se snadnou instalací a obsluhou nabídneme nový bezdrátový systém AJAX. Vlastní dohled je zajištěn zdvojenou komunikací, výběr detektorů a periferií uspokojí i náročné uživatele. Elegance a moderní funkčnost je příkladným řešení zabezpečení majetku v dnešní době chytrých výrobků s velmi snadnou obsluhou. Jde o perspektivní výrobek s předpokladem dalšího vývoje, možností upgrade na novinky ve funkcích pro Váš moderní bezpečnostní systém. Obzvláště pak v kombinaci s IP kamerami. Pokud jsou na pevné IP adrese, podíváte se na místo poplachu ve vysokém rozlišení... navíc vám můžeme připravit sety pro vlastní montáž např. ve vzdáleném rekreačním objektu...

Klasický systém pro ty, kteří nehledají novinky, ale pomoc s ovládáním. Ovládání je velice komfortní, dokonce s českou hlasovou nápovědou - to se hodí, když např. nemáte po ruce brýle...bez aplikace v mobilu, jen s voláním a SMS. Má širší platformu bezdrátových detektorů, vč. různých venkovních bezdrátových prvků - to je Magellan Compact. 

 Má vynikající poměr cena/kvalita/komfort používání. S dálkovými ovladači, resp. integrovanou klávesnicí v ústředně vyhoví pro nízká rizika napadení. K dispozici je modulární rozšiřování - až 32 bezdrátových detektorů.  Nejčastěji se volí zobrazená sestava jako startovací set, k němuž se přidávají další bezdrátové prvky. Je z čeho vybírat - jak je patrné v prospektu. Vše je velmi propracované a kvalitní - od renomovaného kanadského výrobce. 

 

Pro menší drátovou/bezdrátovou instalaci s HD videoverifikací nabídneme variantu systému s vyšší homologací pro pojišťovny a celkově vyššími technickými možnostmi PARADOX Spectra/Magellan.  Má oddělenou systémovou klávesnici v různém provedení, vč. možnosti velice luxusní dotykové obrazovky s LCD 5, či 7". Modulární kapacita pro až 32 zón - detektorů/ až 2 byty/subčásti s částečným zapínáním střežení... Atraktivní je u malých systémů v naznačené konfiguraci, kdy spojení s Cloud dálkovým dohledm zajišťuje kombinovaný detektor s kamerkou ve vnitřním, nebo venkovním provedení. Spojení s internetem po LAN, nebo WiFi...SWAN a HD detektory.png

Bezdrátová nástavba Magellan pro společné bezdrátové prvky s výše uvedeným kompaktním řešením.

Navíc může být instalován IP komunikátor nebo GPRS komunikátor pro vyšší funkčnost, než jen přes WiFi videodetektor pro dálkovou správu. Pak je cena již na úrovni vyššího komplexnějšího systému JA-100... ...cenovou výhodu získá jen při použití více venkovních bezdrátových detektorů.

   

Existuje něco jednoduchého s videodohledem i bez pevné IP adresy?

Představujeme novinku domácích systémů pro střežení i monitoring v jednom. I zde předpokládáme minimální náklady na instalaci, systém, ale i provoz (Cloud služba Hikvision je bezplatná). K účinnému dálkovému dohledu předpokládáme i náhled přes kameru, či malý kamerový systém.

Představujeme novinku pro střežení a videodohled v jednom systému AXIOM od Hivisionu.

Startovací Set AXIOM obsahuje: 
Ústředna DS-PWA32-HSR - 32 bezdrátových vstupů / 2 sirény / 8 bezdrátových klíčenek 
1x DS-PD2-P10P-W – bezdrátový PIR detektor (možno přidat další detektory pohybu, vč. PET a venkovních)
1x DS-PD1-MC-WWS – magnetický kontakt (možno přidat dalších vč. kombinací s vibrační detekcí)AXIOM kit5x DS-PTS-MF – bezdrátový RFID čip pro nejjednodušší ovládání, nebo volitelné klíčenky pro dálkové ovládání)

Klíčové vlastnosti 
Obousměrná bezdrátová komunikace Pyronix, 32 bezdrátových vstupů – až 32 připojitelných bezdrátových detektorů, až 8 připojitelných bezdrátových klíčenek, 2 připojitelné bezdrátové sirény, vestavěná RFID čtečka čipů (podpora 13 uživatelů, 12 RFID čipů). Přímé připojení 2 IP kamer Hikvision do zabezpečovací ústředny AXIOM umožní minimalizovat Hardware  a tím i cenu.

Variabilní konektivita - LAN, 3G/4G, Wi-Fi. Aplikace HIk-Connect - mobilní aplikace pro Android a iOS včetně Push video z kamer Hikvision. Bez nutnosti pevné IP adresy. Můžete tak pro zabezpečení/videodohled použít jak běžné internetové připojení, tak i 3G/4G modem ústředny AXIOM s datovou SIM. Jednoduché, funkční... cenově velmi dostupné... navíc vám můžeme připravit sety vč. kamer pro vlastní montáž např. ve vzdáleném rekreačním objektu...

   

Poklepem na název, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace o systému.