váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Domovní automatizace:

Jednoduché požadavky na dálkové sepnutí, změnu teploty, či hlášení o výpadku chlazení zajistí většina zabezpečovacích systémů.

Jak řešit složité funkce, které již  vyžadují algoritmy pro výpočet podmínky, či úrovně teploty atp.?

Nejčastěji pro běžné i náročné požadavky nabízíme systém Loxone. Jde o komplexní modulární řešení domovní automatizace a regulace topení. Vyhoví prakticky ve všech případech běžné automatizace. Tam, kde již není možná kabeláž, tam se využije bezdrátová řada prvků domovní automatizace.

V systému Loxone je vše centrálně řízeno "Miniserverem". Již žádná oddělená řešení pro ovládání běžných funkcí. Běžná tlačítka a ovládání osvětlení jsou společně se stínící technikou, topením, fotovoltaikou a dalšími prvky chytrého domu spojeny do komplexního automaticky fungujícího systému. Vzniká tak řešení nazývané chytrý dům.

V některých případech je potřebné řešit automaticky jen dílčí úlohy v závislosti na čase s ovládacími a zobrazovacími prvky přímo na zařízení. Pak Vám nabídneme tzv. chytré relé Siemens.

Určitě je Vám jasné, že problematika není jednoduchá. Jsme tu pro Vás, provedeme Vás od plánování po objednání potřebného systému. Dáváme důraz na zaškolení a Vy si sami volíte, co chcete nastavovat sami, co necháte na nás.