váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Představujeme Vám unikátní bezdrátový zabezpečovací systému Videofied:

Kvalitní zabezpečovací systém bez napájecí sítě 4 roky na jedny baterie v bezdrátových detektorech i v ústředně? Ano realita u systému Videofied. Ucelené systémové řešení francouzského výrobce v HighTech kvalitě nyní za příznivou cenu.

Videofied - speciální bezdrátový systém s videoverifikací Je unikátní zařízení pro střežení jak běžných, tak i odlehlých objektů, skladů, úložišť stavební techniky, staveb atd. Na trhu nenajdete nic podobného! Elegantní prvky systému se hodí i do náročných interiérů.  Odolné průmyslové prvky optimalizované pro venkovní instalaci zajistí např. spolehlivé střežení dočasného parkoviště techniky někde v polích...  Možnost instalace až 25 bezdrátových periferií - sirén, klávesnic, ovladačů... především detektorů s integrovanou kamerkou pro zaslání náhledu poplachové situace pomocí 10 sec. videa.  Velmi účinně tak omezí plané zásahy. Především v místech, kde může způsobit planý poplach zvíře, či teplotní podmínky. Žádný jiný podobný systém ve světové produkci nenajdete. Přesto je cenová politika na úrovni jiných bezdrátových řešení. Konec nočním můrám ze zbytečných výjezdů k zaparkované technice, venkovním skladům apod.. Integrace do pultů centralizované ochrany NAM s celorepublikovou působností zajistí efektivní a spolehlivé střežení kdekoliv. 

Aplikační řada pro domácnosti, obchody, kanceláře má design na velmi vysoké úrovni. Ergonomie ovládání a možnost použití aplikace do chytrého telefonu je na nejvyšší úrovni. Takže vedle možnosti střežit na PCO - pultu centralizované ochrany je k mání i režim pro uživatelskou kontrolu poplachu s obrazovou situací poplachu...

 

Aplikační řada především pro venkovní střežení vyniká robustností a možností provozu ústředny bez elektrické přípojky s umístěním např. na strom, sloup apod... Je možno používat i výše znázorněné prvky Videofied.

 

Aplikační sada pro vestavbu do stávajícího systému EZS je specialitou, která umožní být součástí jen jedné subčasti rozlehlého systému jako bezdrátová nástavba pro střežení venkovního úložiště, parkoviště apod... Stávající zůstává, jen se extenderem Videofied přidávají funkce dálkového přenosu videa IP, nebo GPRS kanálem. Ovládání stávajícím systémem, nebo Videofield ovládacími prvky.

Poklepem na název, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace o systému.

Pro rozhodnutí o nutné technologii je důležitá jak kapacita, tak i funkčnost. Proto nabízíme více systémů, abychom mohli splnit všechny Vaše požadavky na řešení ochrany majetku a zdraví. Vedle kabelové instalace mají všechny i bezdrátovou nástavbu s možností instalace v náročných interiérech bez stavebních úprav.