váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Malé užitkové a rekreační objekty, obytné domky a byty:

I nejmenší objekty, jako chaty, stánky, garáže, či malé rodinné domky obsahují cenné vybavení, které musíme chránit. Jak na to, když právě u tak malých aplikací by byly běžné domovní systémy drahé?

Máme pro Vás řešení - malé systémy s montáží, nebo minisystém s možností vlastní instalace!

Jak na to?

V minimálních řešeních to bude jeden detektor pohybu + magnetický spínač na vstupu. Tam, kde zbude prostor ještě pro pár dalších prvků, pak s doplněním střežení okenic, o detekci pohybu na dalších několika místech. K dispozici je i detekce rozbití skla, požáru, zaplavení... sirény jak bezdrátové, tak i levné klasické drátové. Ještě důležitější, než sirény je předání poplachové zprávy na telefony, centralizované střežení...pokud by vznikaly velké výdaje na plané výjezdy složitějšími podmínkami u pohybových detektorů, pak i promyšlená kombinace detektorů pohybu a příposlechem přes přidaný mikrofonek u ústředny...

Pro garáže, stánky, karavany, chaty apod. je nyní výhodný bezdrátový systém MICRA - GSM komunikátor s integrovaným GSM alarmem. Většinou v minimální verzi jen s ovládáním dálkovým ovladačem, jako u autoalarmu. Individuální střežení s prozváněním a informacemi o stavu a poruchách v SMS zprávách. Nebo přes mobilní aplikaci (Android) na bázi SMS komunikace (SIM nepotřebuje data). Možnost 4 drátových zón umožní ještě levnější řešení např. pro garáž, dílnu... Přijímač až 8 ekonomických, velmi solidních bezdrátových detektorů postačí na nejmenší aplikace. Možnost audioverifikace (ověření příposlechem přes volitelný mikrofon). 

Vyšším řešením s plnohodnotnou klávesnicí je levná ústředna s GSM a GPRS komunikátorem SATEL PERFECTA s možností jak drátových, tak i levných bezdrátových detektorů MICRA. Umí střežit 2 byty s částečnými režimy zapnutí, či 2 subčásti v jednom domě. Určení spíše pro obytné domy s drátovou i bezdrátovou instalací. GSM modem Prozvoní + pošle informační SMS. K dispozici je Cloud aplikace v mobilu Android i iOS (nutná datová SIM). Cloud služba SATEL je bez poplatků.  Vyhoví tam, kde nepotřebujete speciální detektory, funkce... Zkrátka pro uživatele co chtějí jen zapnout a vypnout kódem (event. aplikací) a je pro ně důležitá nejnižší možná cena ještě při profi kvalitě... 

Existuje něco jednoduchého s videoverifikací?

 Zde předpokládáme minimální náklady na instalaci, systém, ale i provoz. K účinnému dálkovému dohledu předpokládáme i náhled přes kameru, či malý kamerový systém.

Představujeme novinku pro střežení a videodohled v jednom systému AXIOM od Hivisionu.

Startovací Set AXIOM obsahuje: 
Ústředna DS-PWA32-HSR - 32 bezdrátových vstupů / 2 sirény / 8 bezdrátových klíčenek 
1x DS-PD2-P10P-W – bezdrátový PIR detektor (možno přidat další detektory pohybu, vč. PET a venkovních)
1x DS-PD1-MC-WWS – magnetický kontakt (možno přidat dalších vč. kombinací s vibrační detekcí)AXIOM kit5x DS-PTS-MF – bezdrátový RFID čip pro nejjednodušší ovládání, nebo volitelné klíčenky pro dálkové ovládání)

Klíčové vlastnosti 
Obousměrná bezdrátová komunikace Pyronix, 32 bezdrátových vstupů – až 32 připojitelných bezdrátových detektorů, až 8 připojitelných bezdrátových klíčenek, 2 připojitelné bezdrátové sirény, vestavěná RFID čtečka čipů (podpora 13 uživatelů, 12 RFID čipů). Přímé připojení 2 IP kamer Hikvision do zabezpečovací ústředny AXIOM umožní minimalizovat Hardware  a tím i cenu.

Variabilní konektivita - LAN, 3G/4G, Wi-Fi. Aplikace HIk-Connect - mobilní aplikace pro Android a iOS včetně Push video z kamer Hikvision. Bez nutnosti pevné IP adresy. Můžete tak pro zabezpečení/videodohled použít jak běžné internetové připojení, tak i 3G/4G modem ústředny AXIOM s datovou SIM. Jednoduché, funkční... cenově velmi dostupné. 

 

Pokud potřebujete profesionální řešení videoverifikace, pak nabídneme i pro menší objekty malou bezdrátovou sadu Videofied. S napojením na PCO - pulty centralizované ochrany NAM.  Hodí se i pro místa s velmi dlouhými výpadky proudu, či úplně bez el. energie, Má vnitřní/venkovní bezdrátové kamerky s čidlem. Bezdrátové detektory pracují na jednu sadu baterií až 4 roky. Ústředna má adaptér a baterie pro výpadky napájení, nebo jen větší sadu baterií a pak nepotřebuje napájecí síť až 4 roky! Toto řešení nemá obdobu. Cena na úrovni standardního domovního systému Jablotron. Více o VIDEOFIELD ZDE.

 

Tyto systémy jsou nejlevnější v profi kategorii. Mají tedy zaručenou vysokou kvalitu a spolehlivost, nižší je jen funkčnost. Kvalitativně nesrovnávat se sadami v supermarketech a internetových obchodech s výpočetní technikou, hobby určením a velkým rozptylem kvality. I když výše uvedená technologie vyhoví mnoha požadavků, pro nekompromisní funkčnost a větší aplikace budete volit vyšší systém, jako je Jablotron JA-100, či plné sady Videofield...  představené v sekci Obytné domy a provozovny

Poklepem na název systému budete přesměrování na detailní informace o systému