váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Modernizace starších kamerových systémů:

Máme řešení pro majitele standardních kamerových systémů. Bez výměny kabeláže vyměníte elektroniku a máte tak k dispozici nejmodernější technologii kamer s vysokým HD rozlišením na koaxiálních kabelech. Nahrazují původní kamery s SD rozlišením cca 0,4 Mpx. Jsou optimální pro většinu běžných renovací stávajících systémů. Skvělý je dosah videosignálu na koaxiálních kabelech (do cca 500m), event. pomocí převodníků na kroucené dvojlince do cca 200m. Pečlivě sledujeme vývoj technologií na trhu. Pro renovace nabízíme HD-TVI a IP systémy Hikvision. 

Revoluční pro modernizace je nová generace FullHD záznamových recorderů. Označení TRIBRID značí možnost připojovat původní analogové, ale i nové HD a FullHD analog, či digitální IP kamery. Několik IP kamer tak můžeme připojit v místech, kde je již datová kabeláž hotová, nebo bezdrátově přes WiFi. Pokud je to snazší, použijeme převodníky dat a napájení po koaxiálním kabelu...

Nové FullHD/2K/4K videorecordery mají i střežící funkce, jako je detekce aktivity v nastavené oblasti, či překročení nastavené linie, či střežení kvality obrazu. Ty mohou spustit jen bzučák, nebo sepnout kontakt do zabezpečovacího systému, ale i zaslat e-mail...  O technologii se dočtete v presentačním letáku více ZDE.