váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Obytné domy, vily a rezidence:

Cílem je zajistit střežení jak při odchodu, tak ve spánku, s možností odděleného ovládání částí domu a přístaveb. Optimálně jde o detekci vypáčení oken, rozbití snadno dostupného prosklení a pohybu v místech s cenným majetkem. Přidanou hodnotou je i detekce kouře, plynu a kysličníku uhelnatého. Možnost dálkového ovládání přepnutí topení, ale i kontrola mrazáků apod....

Důležitá je jednoduchost obsluhy a design prvků.

Přenos poplachu je realizován na PCO - pult centralizované ochrany s výjezdovou hlídkou, nebo jen voláním na Vaše mobilní telefony. Pak i s určením místa poplachu, případně s obrazovou kontrolou napadeného místa.

Sirény instalujeme citlivě, aby nedocházelo k obtěžování hlukem při nechtěném spuštění, ale tak, aby Vás spolehlivě probudily.

Důraz je kladen na dálkovou kontrolu chodu pomocí nástavbových aplikací v mobilních zařízeních, případně v PC.

 

Jaké systémy instalujeme nejčastěji?

Pro bezdrátová řešení, ale i pro kompaktní drátové aplikace se středními riziky napadení je nejvýhodnější Jablotron. Jeho geniálně jednoduché ovládání a přesvědčivá kvalita z něj vytvořily prodejní šlágr.

Jablotron JA-100 až 120 detektorů/prvků, 15 subčástí, GSM komunikace již integrována. Tak trochu jiný, český přístup k řešení univerzálního systému jak pro obytné domy, tak i pro kancelářské a obchodní prostory. Kompletní řada bezdrátových detektorů nemá konkurenci. Sběrnicové drátové prvky a vstupní moduly doplní možnosti použití i při drátovém, či kombinovaném provedení. Díky geniálně pojatému systému ovládání můžete jednoduše ovládat a letmým pohledem snadno zkontrolovat stav i složitého systému. Také ale i snadno jedním stiskem spínat např. zavlažování, osvětlení...jednoduché i pro děti a seniory.

  

Tento systém umí posílat i fotoverifikaci poplachové situace. Buď fotokamerkou ve vnitřním detektoru pohybu, nebo samostatnou kamerkou, která může být ve venkovním krytu. Nejde o kamerový systém, ale je to funkce, která podstatně omezí plané výjezdy.  

 

Leták JA-100 - základní info.pdf

Katalog JA-100.pdf

 

 

Pro speciální aplikace a objekty s vyššími hodnotami je nejčastěji používán PARADOX EVO. Modulární konfigurace s možností až 192 vstupů pro detektory, 8 subčástí, 8 el. otevíraných dveří. Vyhoví i pro vyšší rizika napadení. Výhodná cena, ale i elegance při použití LCD obrazovkových panelů zajišťuje systému v této kategorii dlouholetou oblibu. 5" nebo 7" TFT klávesnice jsou nejen elegantní, ale i velmi zjednoduší ovládání více subčástí...

Videoverifikace je zde řešena na úrovni HD IP kamer v detektorech pohybu. Včetně záznamu poplachové situace ve vysokém rozlišení. Instalace jen v kabelovém provedení. Tyto záběry je již možno používat na identifikaci pachatele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Videofied - speciální bezdrátový systém s videoverifikací: Je v produktové řadě pro obytnou zástavbu unikátní zařízení s požadavkem na videopotvrzení narušení. Vynikající tam, kde hrozí dlouhodobé výpadky napájení. Nenajdete podobné zařízení. V provozu ústředny jen na baterie poslouží v době výstavby, nebo prodeje domu, při požívání v běžném režimu pak s menšími bateriemi a napájením ze sítě umožní vykrýt ve 4-letém cyklu až roční výpadek napájení. Velmi šikovný je pro střežení zahrad, venkovního stání automobilů atp.. Vyrábí se v široké produktové řadě, možnost instalace až 25 bezdrátových periferií. Především detektorů pohybu s integrovanou kamerkou pro zaslání náhledu poplachové situace pomocí 10 sec. videa.  Velmi účinně tak omezí plané zásahy. Především v místech, kde může způsobit planý poplach zvíře, či teplotní podmínky. Určeno pro PCO - pult centralizované ochrany NAM.

 

Poklepem na název, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace o systému.

Pro rozhodnutí o nutné technologii je důležitá jak kapacita, tak i funkčnost. Proto nabízíme více systémů, abychom mohli splnit všechny Vaše požadavky na řešení ochrany majetku a zdraví. Vedle kabelové instalace mají všechny i bezdrátovou nástavbu s možností instalace v náročných interiérech bez stavebních úprav.