váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Obytné domy, vily a rezidence:

Cílem je zajistit střežení jak při odchodu, tak ve spánku, s možností odděleného ovládání částí domu a přístaveb. Optimálně jde o detekci vypáčení oken, rozbití snadno dostupného prosklení a pohybu v místech s cenným majetkem. Přidanou hodnotou je i detekce kouře, plynu a kysličníku uhelnatého. Možnost dálkového ovládání přepnutí topení, ale i kontrola mrazáků apod....

Důležitá je jednoduchost obsluhy a design prvků.

Přenos poplachu je realizován na PCO - pult centralizované ochrany s výjezdovou hlídkou, nebo jen voláním na Vaše mobilní telefony. Pak i s určením místa poplachu, případně s obrazovou kontrolou napadeného místa.

Sirény instalujeme citlivě, aby nedocházelo k obtěžování hlukem při nechtěném spuštění, ale tak, aby Vás spolehlivě probudily.

Důraz je kladen na dálkovou kontrolu chodu pomocí nástavbových aplikací v mobilních zařízeních, případně v PC.

 

Jaké systémy instalujeme nejčastěji?

Nejvíce žádané pro komfort obsluhy a dálkový dohled:

Jablotron JA-100+  Tak trochu jiný, český přístup k řešení univerzálního systému. Komfortní GSM a IP komunikace je přímo integrována. Ve 2 verzích je menší systém s až 50 prvky/50 uživateli určen byty, běžné rodinné domy... . Větší i pro velké vily, obytné a multifunkční budovy pro úroveň až středních rizik napadení s až 600 uživateli. Až 120 bezdrátových detektorů/prvků, 260 sběrnicových detektorů/prvků, 15 subčástí... Kompletní řada bezdrátových detektorů nemá konkurenci. Sběrnicové detektory, vstupní/výstupní moduly doplní možnosti použití i při drátovém, či kombinovaném provedení. Díky čtečkám vytvoříte levný jednoduchý přístupový systém s velmi snadnou správou. Díky geniálně pojatému systému ovládání můžete čipem a prosvětlenými tlačítky jednoduše ovládat a letmým pohledem kontrolovat stav více subčástí i ve velké provozovně. Snadno jedním stiskem zapnete např. zavlažování, osvětlení... je to jednoduché i pro děti a seniory.

Tento systém umí posílat fotoverifikaci poplachové situace. Buď fotokamerkou ve vnitřním detektoru pohybu, nebo samostatnou kamerkou, která může být ve venkovním krytu. Nejde o kamerový systém, má malé rozlišení, ale je to funkce, která podstatně omezí plané výjezdy v místech s výskytem zvěře, drobných živočichů...  Pro plný Cloud kamerový systém FullHD jsou pak určeny IP kamery s firmware Jablotron. Tam je již k dispozici vysoké rozlišení využitelné pro identifikaci pachatele....

 

Leták JA-100 - základní info.pdf

Katalog jednotlivých prvků JA-100.pdf

 

Pro domy s vysokými hodnotami a vysokým pojistným krytím, pro speciální design:

Pro speciální aplikace a objekty s vyššími hodnotami je nejčastěji používán PARADOX EVO. Modulární konfigurace s možností až 192 vstupů pro detektory, 8 subčástí, 8 el. otevíraných dveří. Vyhoví i pro vyšší rizika napadení. Výhodná cena, ale i elegance při použití LCD obrazovkových panelů zajišťuje systému v této kategorii dlouholetou oblibu. 5" nebo 7" TFT klávesnice jsou nejen elegantní, ale i velmi zjednoduší ovládání více subčástí...

Videoverifikace je zde řešena na úrovni HD IP kamer v detektorech pohybu. Včetně záznamu poplachové situace ve vysokém rozlišení 1,3 Mpx. Tyto záběry je již možno používat na identifikaci pachatele. Napojení na Internet přes LAN, WiFi, nebo pomocí datové SIM GPRS 3G.  Instalace verifikačních detektorů pohybu s kamerkou jen v kabelovém provedení - pak do počítačové sítě přes LAN, nebo WiFi. Dálkový dohled na mobilních telefonech s HD obrazem je velmi solidní, za provoz Cloud serveru PARADOX HOME se platí od cca 16 Kč/měsíc s tříletým předplatným. Napojení na PCO vždy přes GSM-GPRS, nebo kombinace pevná tel. linka a IP dohled. Více o dálkovém dohledu...

 

 

 

 

 

 

 

 

 Často žádané pro jednoduchou instalaci a ovládání především dálkovými ovladači, mobilní aplikací...

Hlavní předností čistě bezdrátového systému AJAX je široký sortiment detektorů, sirén, modulů v bílé, či černé barvě a možnost provázání živého náhledu IP kamerami při poplachu. IP Kamery různých výrobců s podmínkou RTSP stream (umí drtivá většina moderních kamer) a pevné IP adresy internetové přípojky (pokud ji nemáte, přidělují ji všichni poskytovatelé Internetu za rozumný poplatek). Ovládání je jednoduše dálkovým ovladačem, při více subčástech a více uživateli též aplikací a zjednodušenou dotykovou bezdrátovou klávesnicí.

Moderní systém AJAX je velice účinným zabezpečením domácnosti, kanceláří, prodejen... Certifikace Ajax prvky.pngdle evropských norem je výbornou referencí pro instalaci perspektivního bezproblémového řešení. Řídící jednotka slouží jako bezdrátové pojítko s jednotlivými bezdrátovými senzory, ovladači, klávesnicemi, sirénami a moduly pro ovládání spotřebičů. V případě vzniku poplachové situace okamžitě informuje uživatele. Nejen vyzváněním, ale i upřesňující informací o místu poplachu a možností náhledu na IP kameru ve vysokém rozlišení. Lze tak vyhodnotit situaci pro přivolání policie bez zbytečných planých poplachů. Nechybí možnost napojení na pulty centralizovaného střežení.

Vynikající design a výběr v bílém, či černém provedení nadchne i náročné milovníky HighTech výrobků.

 

Poklepem na název, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace o systému.

Pro rozhodnutí o nutné technologii je důležitá jak kapacita, tak i funkčnost. Proto nabízíme více systémů, abychom mohli splnit všechny Vaše požadavky na řešení ochrany majetku a zdraví. Vedle kabelové instalace mají všechny i bezdrátovou nástavbu s možností instalace v náročných interiérech bez stavebních úprav.