váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Obytné domy, vily a rezidence:

Cílem je zajistit střežení jak při odchodu, tak ve spánku, s možností odděleného ovládání částí domu a přístaveb. Optimálně jde o detekci vypáčení oken, rozbití snadno dostupného prosklení a pohybu v místech s cenným majetkem. Přidanou hodnotou je i detekce kouře, plynu a kysličníku uhelnatého. Možnost dálkového ovládání přepnutí topení, ale i kontrola mrazáků apod....

Důležitá je jednoduchost obsluhy a design prvků.

Přenos poplachu je realizován na PCO - pult centralizované ochrany s výjezdovou hlídkou, nebo jen voláním na Vaše mobilní telefony. Pak i s určením místa poplachu, případně s obrazovou kontrolou napadeného místa.

Sirény instalujeme citlivě, aby nedocházelo k obtěžování hlukem při nechtěném spuštění, ale tak, aby Vás spolehlivě probudily.

Důraz je kladen na dálkovou kontrolu chodu pomocí nástavbových aplikací v mobilních zařízeních, případně v PC.

 

Jaké systémy instalujeme nejčastěji?

Pro bezdrátová řešení, ale i pro kompaktní drátové aplikace se středními riziky napadení je nejvýhodnější Jablotron. Jeho geniálně jednoduché ovládání a přesvědčivá kvalita z něj vytvořily prodejní šlágr.

Jablotron JA-100 až 120 detektorů/prvků, 15 subčástí, GSM komunikace již integrována. Tak trochu jiný, český přístup k řešení univerzálního systému jak pro obytné domy, tak i pro kancelářské a obchodní prostory. Kompletní řada bezdrátových detektorů nemá konkurenci. Sběrnicové drátové prvky a vstupní moduly doplní možnosti použití i při drátovém, či kombinovaném provedení. Díky geniálně pojatému systému ovládání můžete jednoduše ovládat a letmým pohledem snadno zkontrolovat stav i složitého systému. Také ale i snadno jedním stiskem spínat např. zavlažování, osvětlení...jednoduché i pro děti a seniory.

  

Tento systém umí posílat i fotoverifikaci poplachové situace. Buď fotokamerkou ve vnitřním detektoru pohybu, nebo samostatnou kamerkou, která může být ve venkovním krytu. Nejde o kamerový systém, ale je to funkce, která podstatně omezí plané výjezdy.  

 

Leták JA-100 - základní info.pdf

Katalog JA-100.pdf

 

 

Pro speciální aplikace a objekty s vyššími hodnotami je nejčastěji používán PARADOX EVO. Modulární konfigurace s možností až 192 vstupů pro detektory, 8 subčástí, 8 el. otevíraných dveří. Vyhoví i pro vyšší rizika napadení. Výhodná cena, ale i elegance při použití LCD obrazovkových panelů zajišťuje systému v této kategorii dlouholetou oblibu. 5" nebo 7" TFT klávesnice jsou nejen elegantní, ale i velmi zjednoduší ovládání více subčástí...

Videoverifikace je zde řešena na úrovni HD IP kamer v detektorech pohybu. Včetně záznamu poplachové situace ve vysokém rozlišení 1,3 Mpx. Tyto záběry je již možno používat na identifikaci pachatele. Napojení na Internet přes LAN, WiFi, nebo pomocí datové SIM GPRS 3G.  Instalace verifikačních detektorů pohybu s kamerkou jen v kabelovém provedení - pak do počítačové sítě přes LAN, nebo WiFi. Dálkový dohled na mobilních telefonech s HD obrazem je velmi solidní, za provoz Cloud serveru PARADOX HOME se platí od cca 16 Kč/měsíc s tříletým předplatným. Napojení na PCO vždy přes GSM-GPRS, nebo kombinace pevná tel. linka a IP dohled. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Videofied - speciální bezdrátový systém s videoverifikací: Je v produktové řadě pro obytnou zástavbu unikátní zařízení s požadavkem na videopotvrzení narušení. Vynikající tam, kde hrozí dlouhodobé výpadky napájení. Nenajdete podobné zařízení. V provozu ústředny jen na baterie poslouží v době výstavby, nebo prodeje domu, při požívání v běžném režimu pak s menšími bateriemi a napájením ze sítě umožní vykrýt ve 4-letém cyklu až roční výpadek napájení. Velmi šikovný je pro střežení zahrad, venkovního stání automobilů atp.. Vyrábí se v široké produktové řadě, možnost instalace až 25 bezdrátových periferií. Především detektorů pohybu s integrovanou kamerkou pro zaslání náhledu poplachové situace pomocí 10 sec. videa.  Velmi účinně tak omezí plané zásahy. Především v místech, kde může způsobit planý poplach zvíře, či teplotní podmínky. Určeno pro PCO - pult centralizované ochrany NAM.

 

Poklepem na název, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace o systému.

Pro rozhodnutí o nutné technologii je důležitá jak kapacita, tak i funkčnost. Proto nabízíme více systémů, abychom mohli splnit všechny Vaše požadavky na řešení ochrany majetku a zdraví. Vedle kabelové instalace mají všechny i bezdrátovou nástavbu s možností instalace v náročných interiérech bez stavebních úprav.