váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Obytné domy, vily a rezidence:

Cílem je zajistit střežení jak při odchodu, tak ve spánku, s možností odděleného ovládání částí domu a přístaveb, venkovního střežení. Optimálně jde o detekci vypáčení oken, rozbití snadno dostupného prosklení a pohybu v místech s cenným majetkem. Přidanou hodnotou je i detekce kouře, plynu a kysličníku uhelnatého. Možnost dálkového ovládání přepnutí topení, ale i kontrola mrazáků apod....

Důležitá je jednoduchost obsluhy a design prvků, samozřejmě i spolehlivost.

Přenos poplachu je realizován na PCO - pult centralizované ochrany s výjezdovou hlídkou, nebo jen voláním na Vaše mobilní telefony. Pak i s určením místa poplachu, případně s obrazovou kontrolou napadeného místa. Propojení s kamerovým systémem je stále více nutná, především u venkovních detektorů.

Sirény instalujeme citlivě, aby nedocházelo k obtěžování hlukem při nechtěném spuštění, ale tak, aby Vás spolehlivě probudily a pachatele odradily od dalšího postupu.

Důraz je kladen na dálkovou kontrolu chodu pomocí nástavbových aplikací v mobilních zařízeních, případně v PC.

 

Jaké systémy instalujeme nejčastěji?

Nejvíce žádané pro komfort obsluhy a dálkový dohled (včetně videoověření poplachu):

Jablotron JA-100+  Tak trochu jiný, český přístup k řešení univerzálního systému. Komfortní GSM a IP komunikace je přímo integrována. Ve 2 verzích je menší systém s až 50 prvky/50 uživateli určen byty, běžné rodinné domy... . Větší i pro velké vily, obytné a multifunkční budovy pro úroveň až středních rizik napadení s až 600 uživateli. Až 120 bezdrátových detektorů/prvků, 260 sběrnicových detektorů/prvků, 15 subčástí... Kompletní řada bezdrátových detektorů nemá konkurenci. Sběrnicové detektory, vstupní/výstupní moduly doplní možnosti použití i při drátovém, či kombinovaném provedení. 16-ti zónovou programovatelnou regulaci topení vč. ovládání až 48 termostatických hlavic. Dále dálkové spínání spotřebičů, ale i logické funkce při určité teplotě, stavu zařízení. V povedené aplikaci můžete kontrolovat i rekuperaci, dochlazování, výměník tepla, elektrokotel. Také střežení, kontrolu automobilů, vč. knihy jízd a GPS kontroly pohybu. Prostě jediné takto komplexní řešení na trhu.  Díky geniálně pojatému systému ovládání můžete čipem a prosvětlenými tlačítky jednoduše ovládat a letmým pohledem kontrolovat stav více subčástí i ve velkém domě. Snadno jedním stiskem zapnete např. zavlažování, osvětlení... je to jednoduché i pro děti a seniory.

Tento systém umí posílat fotoverifikaci poplachové situace. Přes SIM v ústředně snímky uvnitř 0,3 Mpx fotočidlem (foťáček v detektoru pohybu). Nebo přes Internet a Cloud IP kamerami videosekvence ve FullHD rozlišení. Záznam v základu jen poplachové snímky z fotodetektoru / 10 posledních videosekvencí z IP Cloud kamery Jablotron. Nebo volitelný záznam v Cloud Jablotron dle smlouvy na 3, nebo 7 dnů. Je to funkce, která podstatně omezí plané výjezdy v místech s výskytem zvěře, drobných živočichů...  Pro Videodohled z bezpečnostního centra je možný jak Cloud Jablotron, tak i jiný moderní kamerový systém s vlastním záznamem na videorekordér. kouzlo Cloud Jablotron je implementace do aplikace spolu se zabezpečovacími systémy...

 

Leták JA-100 - základní info.pdf

Katalog jednotlivých prvků JA-100.pdf     

Více o dálkovém dohledu...

 

Pro domy s vysokými hodnotami a vysokým pojistným krytím, pro speciální design, pro videodetektory 1,3Mpx...

Pro speciální aplikace a objekty s vyššími hodnotami je nejčastěji používán PARADOX EVO. Modulární konfigurace s možností až 192 vstupů pro detektory, 8 subčástí, 8 el. otevíraných dveří. Vyhoví i pro vyšší rizika napadení. Výhodná cena, ale i elegance při použití LCD obrazovkových panelů zajišťuje systému v této kategorii dlouholetou oblibu. 5" nebo 7" TFT klávesnice jsou nejen elegantní, ale i velmi zjednoduší ovládání více subčástí...

Videoverifikace je zde řešena na úrovni HD IP kamer v detektorech pohybu. Včetně záznamu poplachové situace ve vysokém rozlišení 1,3 Mpx. Tyto záběry je již možno používat na identifikaci pachatele. Napojení na Internet přes LAN, WiFi, nebo pomocí datové SIM GPRS 3G.  Instalace verifikačních detektorů pohybu s IP kamerkou jen v kabelovém provedení - pak do počítačové sítě přes LAN, nebo WiFi. Dálkový dohled na mobilních telefonech s HD obrazem je velmi solidní, za provoz Cloud serveru PARADOX HOME se platí od cca 16 Kč/měsíc s tříletým předplatným. Napojení na PCO vždy přes GSM-GPRS, nebo kombinace pevná tel. linka a IP dohled.

 

 

 

 

 

 

 

 

Speciální videoalarm - bezdrátové střežení + kamerový systém HIKVISION 

AX PRO jako bezdrátový zabezpečovací systém vyniká nízkou cenou v malých instalacích, kde se předpokládá vlastní dohled nad bezpečností objektů. U větších instalací pak s možností volby napojení na některé PCO.  Životnost lithiových baterií až cca 5 let. Pro videodohled má AX PRO vedle poplachového hlášení ihned k dispozici i video událost. Vše v  jedné aplikaci...

AX PRO.jpg

 HIKVISION DS-7108NI-K1/W/M

Až 8 kanálový Wi-Fi síťový rekordér. Zabezpečené bezdrátové spojení s Wi-Fi kamerami Hikvision. Rekordér pracuje na vlastní Wi-Fi zabezpečené síti (router, AP). Dvojitá externí anténa nabízí výkonnější a stabilnější signál.

NVR s WiFi.png

Optimum 4, max. počet 8 IP kamer 2, nebo 4 Mpx. Video výstup: HDMI / VGA FullHD, dohled z PC, nebo z aplikace Android i APPLE.

WiFi kamery: Různé provedení od 2 do 4 Mpx. Specifikujte použití, zhotovíme nabídkuWiFi kamery[1].png

 Jak AX PRO, tak kamerový systém Hikvision lze instalovat samostatně.

 

 

Poklepem na název, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace o systému.

Pro rozhodnutí o nutné technologii je důležitá jak kapacita, tak i funkčnost. Proto nabízíme více systémů, abychom mohli splnit všechny Vaše požadavky na řešení ochrany majetku a zdraví. Vedle kabelové instalace mají všechny i bezdrátovou nástavbu s možností instalace v náročných interiérech bez stavebních úprav.