váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Odlehlé stavby a sklady

 

Pro aplikace bez napájecí sítě kompletně bateriově, bezdrátově a 4 roky? Ano, realita u systému Videofied. Ani ústředna nemusí mít napájení ze sítě. A pokud je k dispozici, pak stačí malá sada baterií do ústředny s úhrnnou výdrží 1 rok.

Videofied - speciální bezdrátový systém s videoverifikací:  Je unikátní zařízení pro střežení jak běžných, tak i odlehlých objektů, skladů, úložišť stavební techniky, rozpracovaných staveb atd. Aplikační řada pro těžké průmyslové a stavební prostředí má velmi odolné prvky. Vyrábí se i typ ústředny pro venkovní instalaci, takže střežení dočasného parkoviště techniky někde v polích není žádný problém.  Možnost instalace až 25 bezdrátových detektorů, především s integrovanou kamerkou pro zaslání náhledu poplachové situace pomocí 10 sec. videa.  Velmi účinně tak omezí plané zásahy. Především v místech, kde může způsobit planý poplach zvíře, či teplotní podmínky. Možno instalovat jako plnohodnotný systém s vlastním ovládáním, nebo při použití extenderu umí pracovat ve stávajícím bezpečnostním systému. Propůjčí mu tak funkce, jako je přenos videa s poplachovou situací z venkovních, ale i vnitřních bezdrátových detektorů. Navíc s odolností proti zbytečným planým poplachům, s propracovaným systémem ochrany detektorů vč. akcelerační detekce. Žádný jiný podobný systém ve světové produkci nenajdete. Přesto je cenová politika na úrovni jiných bezdrátových prvků, jako je Jablotron apod. Kamerky v bezdrátových detektorech nenahradí videosystém, ale rozhodně ukážou situaci i v úplné tmě. Konec nočním můrám ze zbytečných výjezdů ke střežené technice, venkovním skladům apod...

 

Poklepem na název, či obrázek u systému budete přesměrování na detailní informace o systému.

Pro rozhodnutí o nutné technologii je důležitá jak kapacita, tak i funkčnost. Proto nabízíme více systémů, abychom mohli splnit všechny Vaše požadavky na řešení ochrany majetku a zdraví.