váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Sety pro snadnou instalaci

Jste šikovní a máte dovednosti v IT, elektro, elektronice....? 

Chápeme, že jsou situace, kdy si prostě chcete instalovat malý systém sami. Toto je zajímavé např. u vzdálených rekreačních objektů, kde je složité sladit čas technika s Vaším. Dá se to řešit supermarketovou, či volně prodejnou technikou na Internetu. Ale kdo má zkušenost, již takto nechce...

Nabízíme kvalitní nejmenší technologii výrobců, kteří umí i velké systémy. Kvalita HighTech systémů je přenesena do nejnižší výrobní řady. Je tak dostupná i v malých ekonomických aplikacích pro chaty, mobilheimy, prodejní stánky apod.

Minialarm ePIR s příslušenstvím umožní ekonomické a při tom solidní zabezpečení nejmenších objektů.  Opravdu snadné nastavení a dostatečná funkčnost vyhovující většině požadavků pro tuto kategorii určení.

Malý megapixelový kamerový systém v přednastavené sestavě pro snadnou instalaci je takto vhodný pro domácnosti, či rekreační stavení.  Systém je naprogramován a funkční pro lokální použití i dálkový dohled. Stačí připojit monitor či PC a Internet. Pro nastavení dálkového dohledu stáhnete aplikaci, nebo otevřete prohlížeč Windows Explorer, zhotovíte Cload účet a přihlásíte se heslem. Již nepotřebujete pevnou IP adresu. V sadě je i napájecí zdroj s konektory pro snadné sestavení. Nabízené kamery v praxi vyhoví většině malých instalací. Jiné dle nabídky po specifikaci požadavku.

Vybrali jsme pro Vás ty komponenty, které mají dle praxe nejjednodušší instalaci. A pokud nastanou komplikace např. se zemními smyčkami deformujícími obraz, budete mít možnost objednat službu technika... Při větších sestavách jsou potřební zaškolení technici s elektro kvalifikací, kteří v týmu zvládnou větší objemy prací za rozumnou dobu.
Kategorie:   Sety pro snadnou instalaci
Podkategorie:
  Malý HD kamerový systém (8)
  Minialarm ePIR (6)
 
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena vč. DPH  
V této kategorii nejsou žádné katalogové položky.

Napište nám