váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Sety pro snadnou instalaci

Potřebujete jen jednoduché řešení s minimem práce od technika?

Přednastavené sady pro klasické zabezpečení AJAX, minimální řešení PITBULL a kamerové sestavy s napájením po koaxu/datovém kabelu... Technikovi zaplatíte dle výběru jen nastavení a zaškolení u nás na firmě, nebo i instalaci u Vás, pokud se necítíte na montáž. I když jde o základní řešení, stále je zde profesionální kvalita a spolehlivost.

Jste šikovní a máte dovednosti v IT, elektro, elektronice....? 

Chápeme, že jsou situace, kdy si prostě chcete instalovat malý systém sami. Toto je zajímavé např. u vzdálených rekreačních objektů, kde je složité sladit čas technika s Vaším. Nebo jen chcete využít své kvalifikace v elektro, či IT...

Přednastavené sady AJAX pro zabezpečení malých bytů a domů umožní tvorbu nejnutnější sestavy při zachování vysoké funkčnosti střežení. Volně sestavené sady pak umožní střežení i větších stavení.

Minialarm PITBULL umožní ekonomické minimum při velmi solidním standardu funkčnosti u nejmenších objektů (garáže, stánky apod.).  I bez dalších prvků při ovládání prozvoněním umožní využití GSM volání, SMS i aplikaci přes mobilní data... vše je integrováno do detektoru pohybu. Jednodušeji to nejde!

Malý megapixelový kamerový systém v přednastavené sestavě pro snadnou instalaci je takto vhodný pro domácnosti, či rekreační stavení.  Ale i u malých provozoven. Systém je technikem naprogramován a funkční pro lokální použití i dálkový dohled. 

Pro nastavení dálkového dohledu malého zabezpečovacího, nebo kamerového systému stáhnete aplikaci, nebo otevřete prohlížeč Windows Explorer v PC. Již nepotřebujete pevnou IP adresu. Stačí jen připojit k Internetu přes SIM, nebo LAN a zařízení se samo spojí se serverem výrobce.

Kategorie:   Sety pro snadnou instalaci
Podkategorie:
  Bezdrátový alarm AJAX (2)
  Malý HD kamerový systém (6)
  Minialarm PITBULL (4)
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena vč. DPH  
V této kategorii nejsou žádné katalogové položky.