váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Videotelefony

Videotelefony jsou dnes k dispozici v několika úrovních. Základní typy mají obrazovku do 5", vyšší typy pak obrazovku 7", nejvyšší až 10". Od velikosti 7" umí LCD stanice nejen zobrazit návštěvníka, navíc umožní sledovat průchod okolo domu přes přídavné kamery. Neodbavené návštěvy se uloží do paměti videotelefonu, odbavené pak mohou být na záznamu HD analog kamerového systému. Přes jiný interface je možno přesměrovat volání i na pobočkový telefon v budově, nebo přes GSM modul kamkoli. 

Analogové 2-drátové videotelefony v základní sestavě umožní video komunikaci s příchozími. A to i na starých revidovaných rozvodech s jednoduchými zvonky. Tedy i na starých rozvodech moderní audio/video systém objektu!

 

Nejčastěji instalujeme D2 - dvojdrátový systém. Pokud nemůžete vzít hovor na monitoru v domě, je možné přes telefonní, či GSM modul po určité době přesměrovat volání na Váš mobilní telefon. Záznam obrazu příchozích je na 7" monitorech s pamětí standardem, zrovna tak možnost přidání náhledů z dalších běžných kamer...
Výběr z možných provedení.... Venkovní jednotka rozměry -  šířka 90mm, výška 176mm, hloubka 23mm
 

tablo vt na omítku.pngtablo vt s rfid.png   vt 4 inch.png  vt 4 inch novy.png    vt 7 inch.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro vyšší nároky na dálkovou komunikaci jsou určeny IP videotelefony. Oproti analogu získáváme variabilitu počítačové sítě. Jakékoli přesměrování je snadné, navíc získáváme videotelefon do PC a především i do mobilních telefonů a tabletů (Android i APPLE). Možnost zobrazení IP kamer více uživateli najednou a sofistikované možnosti tvoří z IP videotelefonů a IP kamer systém i pro velké budovy a areály. 

Pro konektivitu přes počítačovou síť nabízíme IP videotelefony HIKVISION. Vedle 7"monitorů je možné mít dohled i v PC, nebo spojovací stanici v recepci. Přes Internet je možné mít obraz v mobilní aplikaci a tak tvořit ještě účinnější dohledový systém.

ip vt.png
K systémům patří ještě zdroje, pomocné moduly... více v konkrétní nabídce.