váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Videotelefony

Videotelefony jsou dnes k dispozici v několika úrovních. Základní typy mají obrazovku do cca 5" a 7". S cenou od cca 3,5 tis. Kč bez daně jsou dostupné i u ekonomicky přísných požadavků. Splní předpoklad solidního zobrazení návštěvníka, komunikaci a otevření.    Vyšší systémy mají obrazovku 7", nejvyšší až 10". Umí nejen zobrazit návštěvníka, ale i provést přesměrování na mobilní telefon, uložit nahrávku návštěvníka, sledovat průchod okolo domu přes přídavné kamery... Neodbavené návštěvy se uloží do paměti videotelefonu, odbavené pak mohou být na záznamu HD kamerového systému. 

Analogové 2-drátové videotelefony v základní sestavě umožní video komunikaci s příchozími. A to i na starých revidovaných rozvodech s jednoduchými zvonky. Tedy i na starých rozvodech moderní audio/video systém objektu! A nyní je k dispozici i pokročilý 2-drátový IP systém - tam se připojí k počítačové síti jen centrální jednotka, monitor má WiFi pro ještě komfortnější funkce. 

Výběr z možných provedení.... Venkovní jednotka rozměry -  šířka 90mm, výška 176mm, hloubka 23mm
 

tablo vt na omítku.pngtablo vt s rfid.png   vt 4 inch.png  vt 4 inch novy.png    vt 7 inch.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nejvyšší nároky i na dálkovou komunikaci jsou určeny IP videotelefony. Oproti analogu získáváme variabilitu počítačové sítě. Jakékoli přesměrování je snadné, navíc získáváme videotelefon do PC a především i do mobilních telefonů a tabletů (Android i APPLE). Možnost zobrazení IP kamer více uživateli najednou a sofistikované možnosti tvoří z IP videotelefonů a IP kamer systém i pro velké budovy a areály. 

Pro konektivitu přes počítačovou síť nabízíme IP videotelefony HIKVISION. Vedle 7"monitorů je možné mít dohled i v PC, nebo spojovací stanici v recepci. Přes Internet je možné mít obraz v mobilní aplikaci a tak tvořit ještě účinnější dohledový systém.

ip vt.png
K systémům patří ještě zdroje, pomocné moduly... více v konkrétní nabídce.