váš dodavatel bezpečnostních
a komunikačních systémů
pro domy a budovy

Vyšší - SMART IP kamerové systémy

Tam, kde nestačí funkčnost ekonomických IP kamer, využijeme speciální profesionální kamery.

SMART kamery s vyšší funkčností instalovanou přímo do kamer nabízíme jako HighTech IP systém, nebo v kombinaci s ekonomickými kamerami na místech, kde využijeme jejich funkce. Co umí? Např. detekci narušení označeného prostoru, počítání osob, překročení čáry, identifikaci ztráty předmětu, detekci obličeje, identifikaci registrační značky vozidla... Navíc mají  vyšší ochranu kamery samotné a více optimalizovaný datový tok obrazu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stále více jsou SMART kamery v provedení s INFRA sensory. Thermo kamery najdou využití v prevenci před požárem vyhlášením varování při překročení povolené teploty zařízení. Spolehlivě vyhlásí poplach při indikaci ohně ještě před zakouřením. Jde o eliminaci nemalých škod, ceny těchto kamer jsou již dostupné i v malých provozovnách.

thermokamery.png

 

 

INFRA kamery s duálním obrazem jsou významným pomocníkem pro rozpoznání narušení pozemku i bez nasvětlení, vidí za listí, trávu. Vidí i v mlze, relativně i v dešti a sněžení - rozhodně zlepší činnost strážní služby. Obzvláště v kombinaci s přenosnými INFRA kamerami.

 

 

 

 

Pro velké aplikace nabídneme kombinace rekordérů s počítačovou nadstavbou. Nejen velmi vysoký výkon a možnosti vysoké integrace s přístupovým systémem, čárovým kódem apod. Široká nabídka IP kamer, inteligentní vyhledáváním v záznamu a nastavení střežení na dálku je zde samozřejmostí. Využijeme buď universální sw aplikace, nebo ještě výkonnější řadu volitelných sw aplikací pro spolupráci managementu na dohledu a analýze činnosti. Výkonné záznamové servery s OS Windows umožní přístup mnoha uživatelům dle přidělených práv.  Aplikace pro dispečink ostrahy umožní multiobrazovkovou kontrolu i rozsáhlých systémů na potřebné úrovni. 

Vedle funkcí SMART se nabízí kamery s ultravysokou citlivostí. Nebo s velmi vysokou schopností vyrovnávat světelné rozdíly při velmi vysoké citlivosti. Vyplatí se např. u vjezdů do areálů, při střežení důležitých částí objektů apod.. Vidí opravdu více, než lidské oko a tím zvyšuje účinnost ostrahy. Nové střežící funkce s rozpoznáním člověka, či automobilu umožní automatizovat úkony ostrahy a s funkcí rozpoznání obličeje pak nevpustit nezvané osoby. Znovu zdůrazňujeme kamery se signalizací prevence požáru. S výstrahou nastavené úrovně vysoké teploty. Obraz kombinovaný s infraviděním je dnes velmi žádanou funkcí pro ostrahu i neosvětlených ploch.

 

Speciální kamery

FishEye kamery, panoramatické kamery s rozlišením i desítky megapixelů nahradí více kamer, S jedním kabelem,  datovým svodem.  Speciální sw zajistí panoramatické pohledy, či detailní náhledy dle výběru.

Kamery s velmi velkým rozlišením jsou náročné na výpočetní výkon záznamového zařízení. To zvládnou jen vyšší záznamová centra...